O mnie

Cześć!

Nazywam się Weronika i mam 16 lat. Kocham czytać książki. To jedno z niewielu zajęć, które tak naprawdę lubię robić. Nie ograniczam się do jednego gatunku, lecz jestem otwarta na nowe, nieznane dotąd mi pozycje. Nie ma praktycznie dnia, w którym nie przeczytałabym chociażby jednej strony.Oprócz książek, moją pasją jest także gotowanie i pieczenie. Uwielbiam eksperymentować z jedzeniem i tworzyć przeróżne kombinacje smakowe, korzystając z przepisów.

W świecie blogów jestem dopiero od niedawna.

Postanowiłam, że zacznę dzielić się swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami na temat danej książki czy filmu, który akurat poznałam.

Cieszę się, że trafiłaś/eś na mojego bloga! Mam nadzieję, żę znajdziesz tu coś dla siebie.
Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją!

Ronie.


2 komentarze:

 1. Ronie. To co robisz jest wspaniałą i spokojną pasją. Podziwiam Cię za cierpliwość z jaką piszesz. Podziwiam za łamanie barier, które stawiają ludzie ograniczeni. Z chęcią poczytam Twój blog w dalszym etapie jego tworzenia, a także będę przyglądał się Twojej osobie, bo każdy zostawia coś z siebie w swojej pracy...

  https://www.facebook.com/Ksi%C4%99gi-Elohimskie-535590979952936/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kimkolwiek jesteś, dziękuję ci bardzo za tak ciepłe słowa. Nie wiem jakim cudem trafiłeś tutaj, ale cieszę się, że masz ochotę czytać to co tutaj piszę.
   Pięknie to ująłeś, mówiąc, że każdy coś pozostawia po sobie.
   Dziękuję :*

   Usuń